Mentorer årskurs 7-9


Alexander Linde

Mentor 7B, SO
alexander.linde@vastbergaskolan.se

Amanda Engdahl

Mentor 7A, Matematik, NO, Teknik
amanda.engdahl@vastbergaskolan.se

Andreas Plate

Mentor 9c Idrottslärare åk 4-9
andreas.plate@vastbergaskolan.se

Andreas Wallin

Mentor 7B, SO
andreas.wallin@vastbergaskolan.se

Anna Franck

Mentor 8A, spanska
anna.franck@vastbergaskolan.se

Anneli Hernvald

Mentor 9A, matematik, NO, teknik
anneli.hernvald@vastbergaskolan.se

Cecilia Flodin

Mentor 7B svenska, engelska, SV/EN
cecilia.flodin@vastbergaskolan.se

Chafia Fertal

Mentor 9B, franska
chafia.fertal@vastbergaskolan.se

Elisabeth Lampinen

Mentor 9A, hemkunskap
elisabeth.lampinen@vastbergaskolan.se

Emely Svanberg Ponce

Mentor 8B, engelska, spanska
emely.svanberg-ponce@vastbergaskolan.se

Erika Bolander

Mentor 8C, svenska, engelska
erika.bolander@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 7C, Trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Jonas Gunnarsson

Mentor 8C, matematik, NO
jonas.gunnarsson@vastbergaskolan.se

Linda Råberg

Mentor 9B, svenska, SV/EN
linda.raberg@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 7A, engelska, tyska, fackligt ombud för Lärarnas Riksförbund
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 9C, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Tove Olsen

Mentor 7C, matematik, NO, teknik
tove.olsen@vastbergaskolan.se

Ulf Wallman

Mentor 8A, matematik, NO, teknik
ulf.wallman@vastbergaskolan.se