Personal F-3


Abshiro Idiris

Resurspedagog
abshiro.idiris-omar@vastbergaskolan.se

Amelia Chinarro

Mikrofonen, lärare i fritidshem
amelia.chinarro@vastbergaskolan.se

Ann-Charlotte Marshall

Lärare förskoleklass
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Ann-Sofie Lundström

Kobran, musiklärare årskurs 1-3, fritidspedagog
ann-sofie.lundstrom@vastbergaskolan.se

Anna Sigal

Lärare 1B
anna.sigal@vastbergaskolan.se

Charlotta Åstedt

Mikrofonen, fritidspedagog
charlotta.astedt@vastbergaskolan.se

Charlotte Jonasson

Lärare 2A
charlotte.jonasson@vastbergaskolan.se

Christina Ankarstad

Kobran, samverkan, fritids, fackligt ombud för Kommunal.
christina.ankarstad@vastbergaskolan.se

Cornelia Löfbring

Lärare, Trä- och metallslöjd, textilslöjd ÅK 3-8
cornelia.lofbring@vastbergaskolan.se

Elias Händig

Kobran, resurspedagog, fritids
elias.handig@vastbergaskolan.se

Elisabeth Segeblad-Lundin

Luren, fritidspedagog
elisabeth.segeblad-lundin@vastbergaskolan.se

Emma Kindblom

Mikrofonen, fritidssamverkan
emma.kindblom@vastbergaskolan.se

Emma Sik Perneby

Lärare förskoleklass
emma.sik-perneby@vastbergaskolan.se

Fanny Färjsjö

Lärare 1A
fanny.farjsjo@vastbergaskolan.se

Francisco Santiago

Jacket, samverkan, fritids
francisco.santiago@vastbergaskolan.se

Gabriella Örün

Mikrofonen, fritids
gabriella.orun@vastbergaskolan.se

Hanna Bladh

Lärare förskoleklass
hanna.bladh@vastbergaskolan.se

Harald Sköldvall

Luren, lärare i fritidshem
harald.skoldvall@vastbergaskolan.se

Ira Mäntynen

Jacket, fritidspedagog
ira.mantynen@vastbergaskolan.se

Jeanette Lindstein

Lärare 3A
jeanette.lindstein@vastbergaskolan.se

Joakim Haglund

Jacket, samverkan, fritids
joakim.haglund@vastbergaskolan.se

Johanna Gramsci Sommar

Biträdande rektor F-3
070-757 61 48
johanna.gramsci.sommar@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 7C, Trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Jones Amanali

Mikrofonen, Lärare i fritidshem
jones.amanali@vastbergaskolan.se

Josefin Tidlund

Lärare 2C
josefin.tidlund@vastbergaskolan.se

Kajsa Dysholm

Mikrofonen, Lärare 2C
kajsa.dysholm@vastbergaskolan.se

Margaret Arik

Resurspedagog, fritidspersonal
margaret.arik@vastbergaskolan.se

Maria Woxblom

Speciallärare F-3
maria.woxblom@vastbergaskolan.se

Maria-Eliza ”Lilly” Selander

Lärare 3B
maria-eliza.selander@vastbergaskolan.se

Mikaela Nilsson

Lärare 1C
mikaela.nilsson@vastbergaskolan.se

My Tran

Idrottslärare F-2, fritids
my.tran@vastbergaskolan.se

Najla Al-Razki

Jacket, samverkan, fritids
najla.al-razki@vastbergaskolan.se

Pernilla Mattes

Lärare förskoleklass
pernilla.mattes@vastbergaskolan.se

Pierre ”Chimo” Andersson

Kobran, samverkan, fritids
pierre.andersson@vastbergaskolan.se

Sahra Otto Cronhamn

Specialpedagog årskurs F-3
sahra.otto-cronhamn@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Förskollärare
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Sanna Ryttberg

Lärare 2B
sanna.ryttberg@vastbergaskolan.se

SchoolSoft Västbergaskolan

Administratör, Schoolsoft
schoolsoft@vastbergaskolan.se

Teresia Björkman

Lärare förskoleklass
teresia.bjorkman@vastbergaskolan.se

Åsa Håkansson

Lärare 3B
asa.hakansson@vastbergaskolan.se

Åsa Wallenström

Kobran, fritids
asa.wallenstrom@vastbergaskolan.se