Förskoleklass – Kobran


Ann-Charlotte Marshall

Lärare förskoleklass
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Ann-Sofie Lundström

Kobran, musiklärare årskurs 1-3, fritidspedagog
ann-sofie.lundstrom@vastbergaskolan.se

Christina Ankarstad

Kobran, samverkan, fritids, fackligt ombud för Kommunal.
christina.ankarstad@vastbergaskolan.se

Elias Händig

Kobran, samverkan, fritids
elias.handig@vastbergaskolan.se

Maria Vuoriniemi

Förskollärare
maria.vuoriniemi@vastbergaskolan.se

Mikaela Nilsson

Lärare i förskoleklass
mikaela.nilsson@vastbergaskolan.se

Moa Eriksson

Lärare i förskoleklass
moa.eriksson@vastbergaskolan.se

Pierre ”Chimo” Andersson

Kobran, samverkan, fritids
pierre.andersson@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Förskollärare
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Åsa Håkansson

Förskollärare
asa.hakansson@vastbergaskolan.se

Åsa Wallenström

Kobran, fritids
asa.wallenstrom@vastbergaskolan.se