Specialpedagog, speciallärare och resurser


Dragana Mijatovic

Speciallärare årskurs F-3
dragana.mijatovic@vastbergaskolan.se

Margaret Arik

Föräldraledig
margaret.arik@vastbergaskolan.se

Sahra Otto Cronhamn

Specialpedagog årskurs F-3
sahra.otto-cronhamn@vastbergaskolan.se

Samantha Tillander

Luren, resurspedagog, fritids
samantha.tillander@vastbergaskolan.se

Tahani Norman

Mikrofonen, resurspedagog, fritids
tahani.norman@vastbergaskolan.se

Wasam Jawad

Mikrofonen, resurspedagog och fritids.
wasam.jawad@vastbergaskolan.se